Preț de închiriere

Casă & casă pentru o singură familie de vânzare în Sitía

124.994 RON

Casă & Casă pentru o singură familie (De vânzare)

4 cam
1 dorm
1 băi
48
teren 60
Referință: EQZB-T777 / 6-931
Ziros, Sitia, East Crete:Nice House just 12km from the sea.
The house is 48m2 located on a plot of 60m2.
The property consists of a kitchen, a living area, a bedroom with a fire place, and an outdoor W.C and courtyard. It has good access and enjoys views to the mountain and village.
Vezi mai mult Vezi mai puțin Ziros, Sitia, Východní Kréta:Pěkný dům pouhých 12 km od moře.
Dům má rozlohu 48 m2 a nachází se na pozemku o rozloze 60 m2.
Nemovitost se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice s krbem, venkovního WC a dvora. Má dobrý přístup a výhled na hory a vesnici.
Ziros, Sitia, Ostkreta:Schönes Haus, nur 12 km vom Meer entfernt.
Das Haus ist 48 m² groß und steht auf einem 60 m² großen Grundstück.
Das Haus verfügt über eine Küche, einen Wohnbereich, ein Schlafzimmer mit Kamin, ein Außen-WC und einen Innenhof. Es bietet eine gute Anbindung und einen herrlichen Blick auf die Berge und das Dorf.
Ziros, Sitia, Crète orientale :Jolie maison à seulement 12 km de la mer.
La maison de 48 m² est située sur un terrain de 60 m².
La propriété comprend une cuisine, un séjour, une chambre avec cheminée, des toilettes extérieures et une cour. Elle bénéficie d'un accès facile et d'une vue sur la montagne et le village.
Ziros, Sitia, Creta orientale:Bella casa a soli 12 km dal mare.
La casa è di 48 m² e si trova su un terreno di 60 m².
La proprietà è composta da una cucina, un soggiorno, una camera da letto con camino, un bagno esterno e un cortile. Ha un facile accesso e gode di vista sulle montagne e sul villaggio.
Ziros, Sitia, Oost-Kreta:Mooi huis op slechts 12 km van de zee.
Het huis heeft een oppervlakte van 48 m² en staat op een perceel van 60 m².
De woning bestaat uit een keuken, een woonkamer, een slaapkamer met open haard, een buitentoilet en een binnenplaats. Het is goed bereikbaar en biedt uitzicht op de bergen en het dorp.
Зирос, Сития, Восточный Крит:Хороший дом всего в 12 км от моря.
Дом площадью 48 м2 расположен на участке площадью 60 м2.
В доме есть кухня, гостиная, спальня с камином, а также туалет на открытом воздухе и двор. Он имеет хороший доступ и вид на горы и деревню.
Ziros, Sitia, East Crete:Nice House just 12km from the sea.
The house is 48m2 located on a plot of 60m2.
Referință: EQZB-T777
Țară: GR
Oraș: Ziros
Cod poștal: 720 59
Categorie: Proprietate rezidențială
Tipul listării: De vânzare
Tipul proprietății: Casă & Casă pentru o singură familie
Dimensiuni proprietate: 48
Dimensiuni teren: 60
Camere: 4
Dormitoare: 1
Băi: 1

LISTĂRI DE PROPRIETĂȚI ASEMĂNĂTOARE

PREȚ DE VÂNZARE PER ÎN SITÍA

Casă
5.997 RON
+2,8%
+5,7%
Apartament
6.170 RON
+1,1%
+2,4%

VALORI MEDII ALE CASELOR ÎN SITÍA

PREȚ PROPRIETĂȚI IMOBILIARE PER ÎN ORAȘE DIN APROPIERE

Contactează-ne
Alte monede